معرفی شرکت


شرکت تجهیزآوران پتروآریا در زمینه‌ی تأمین انواع تجهیزات ابزاردقیق، الکتریکال، مکانیکال، در راستای خدمت رسانی به صنایع نفت، گاز، پالایش، پترو‌شیمــی، نیروگاه و دیگر صنایع کشور عزیزمان در حال فعالیت می‌باشد.

این شرکت با  کادری مجرب و سابقه‌ای درخشان بدون محدودیت در زمینه‌ی برند و به واسطه‌ی ارتباطات موثر گذشته با کمپانی‌های بنام دنیا به صورت کاملا تخصصی با 80% سازمان های نفتی (پالایشگاه، پتروشیمی، بهره برداری)، مناطق انتقال گاز، فولاد، کارخانجات صنعتی و نیروگاه های ایران رزومه‌ای پر بار و قابل استعلام را رقم زده است، لازم به ذکر است این سازمان به واسطه دفاتر خود در خارج از کشور هیچگونه محدودیتی از لحاظ کالاهای تحریمی ندارد و با توجه به مهندسی نیاز، رضایت مشتریان، تحقیقات بازار هدف این شرکت وجوه تمایز خود با دیگر همکاران در این زمینه را؛ قیمت مناسب، حداقل زمان در خصوص تحویل کالا ، نصب ، خدمات پس از فروش، تامین قطعات یدکی ، راه اندازی و آموزش در محل سایت و تعهد در قبال قراردادهایمان می‌داند.

لازم به ذکر است که نام این شرکت در لیست منابع شرکت ملی انتقال گاز، توانیر،کالای نفت، کالای‌پتروشیمی ،اسپک (SPEC)، نفت فلات قاره، گروه مپنا،شرکت نفت و گاز پارس، شرکت نفت مناطق مرکزی، گاز پارس جنوبی،فهرست مشترک نفت، شرکت ملی گاز ایران بهره برداری مناطق نفت خیز جنوب، فولاد خوزستان و…. ثبت گردیده است.

 PetroAriaتایید شده در لیست منابع


شرکت ملی گاز ایران
شرکت ملی گاز ایران
شرکت توانیر
شرکت توانیر
شرکت نفت مناطق مرکزی
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
شرکت انتقال گاز ایران
شرکت انتقال گاز ایران
فولاد خوزستان
شرکت فولاد خوزستان
شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی
بهره برداری مناطق نفت خیز جنوب
بهره برداری مناطق نفت خیز جنوب
گروه مپنا
گروه مپنا
شرکت نفت و گاز پارس
شرکت نفت و گاز پارس
شرکت نفت فلات قاره
شرکت نفت فلات قاره
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید